Vartotojo sutarties taisyklės

1. Pagrindinės taisyklės 
1.1. Registracijos metu nariai, sutikę su portalo taisyklėmis ir privatumo politika, turi laikytis šių taisyklių ir pastebėję bet kokį pažeidimą, pranešti apie tai portalo administracijai.
1.2. Portalo administracija neatsako už daiktų ir/ar paslaugų kokybės neatitikimą. Kilus ginčams, kurių metu viena iš konfliktuojančių pusių patyrė nuostolius, portalo administracija gali perduoti konfliktuojančių pusių duomenis teisėsaugos atstovams.

2. Saugumas
2.1. Stalčius.lt administracija visuomet gina klientų privatumą, todėl šioje skiltyje aiškiai ir skaidriai pateikiame mūsų interneto svetainėje taikomus informacijos apie lankytojus rinkimo ir naudojimo principus. 
2.2. Administruodami interneto svetainę bei nesąžiningų vartotojų atsekamumui didinti, galime naudoti lankytojų kompiuterių IP adresus. IP adresas – tai kompiuterį identifikuojantis unikalus kodas tinkluose. Jis gali būti naudojamas nustatant lankytoją ir renkant įvairią demografinę informaciją. Tai daro absoliučios daugumos interneto serverių administratoriai.
2.3. Stalčius.lt svetainėje pateikiamose profilio formose Jūsų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pvz., nurodyti vardą, telefono numerį, el. pašto adresą) bei demografinius duomenis (pvz., amžių ar lytį). Šie asmeniniai duomenys gali būti panaudoti tuo atveju, jei mums būtinai reikėtų su Jumis susisiekti. Demografiniai duomenys taip pat gali būti naudojami pritaikant svetainę konkretaus lankytojo poreikiams, pateikiant specialiai pagal jo interesus atrinktą turinį.
2.4. Stalčius.lt svetainėje gali būti nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad Stalčius.lt administracija nėra atsakinga už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Tad jei iš Stalčius.lt svetainės paspaudę nuorodą pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų privatumo politika.

3. Slapukų politika
3.1. Slapukas (angl. cookie) – tai mažas duomenų rinkinėlis (angl. file), kuris, jums lankantis svetainėje, yra išsaugomas jūsų kompiuteryje ar kitame galiniame įrenginyje. 
Kai apsilankote mūsų svetainėje, norime pateikti informaciją ir funkcijas, pritaikytas tik Jums. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi Stalčius.lt svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip galime svetainę tobulinti, padaryti ją patogesnę Jums. Slapukus naudojame skaidriai ir atsakingai. Kokius slapukus įrašome, visuomet galite peržiūrėti savo naršyklėje. Taip pat bet kada galite atšaukti sutikimą naudoti slapukus, pakeisdami nustatymus ir išjungdami/ištrindami įrašytus slapukus. Jei slapukai yra išjungti, kai kurios šios svetainės funkcijos gali neveikti.

4. Privatumo politika
4.1. Portalo administracija įsipareigoja narių asmeninius duomenis saugoti ir neplatinti trečiosioms šalims be narių sutikimo.
4.2. Vartotojo duomenys gali būti naudojami rinkodaros tikslais, tik vartotojui sutikus. Vartotojų talpinama vaizdinė ir tekstinė medžiaga tampa portalo intelektualine nuosavybe.
4.3. Portalo administracija pasilieka teisę blokuoti ir/ar perduoti piktybinių/kenkėjiškų narių duomenis teisėsaugai, jei jie padarė žalą, įžeidinėjo, diskriminavo rasiniais sumetimais ar kitaip pakenkė kito nario gerovei ar turtui ir apie tai buvo pranešta bei patvirtinta kitų ir/ar su tuo susijusių bendruomenės narių.
4.4. Kiekvienas portalo narys turi teisę paslėpti savo asmeninius duomenis nuo kitų narių. Portalo administracija turi teisę matyti visą informaciją, kurią vartotojas įrašęs savo profilyje ar kuri nuskaityta automatiškai registruojantis.
4.5. Portalo narys registruodamasis sutinka su portalo taisyklėmis ir privatumo politika. Pažeidus jas, narys gali būti blokuojamas ir/arba jo informacija perduodama suinteresuotiems asmenims Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka arba teisėsaugai tolimesniam tyrimui.
4.6. Visos intelektualinės teisės yra saugomos. Be portalo administracijos sutikimo draudžiama kopijuoti, atgaminti ar kitaip naudoti portalo turinį, išvaizdą ar funkcionalumą.
4.7. Portalo administracija pasilieka teisę bet kada papildyti ir/ar keisti privatumo politikos nuostatus be narių įspėjimo.

5. Vaizdinė medžiaga ir turinys
5.1. Portalo administracija neatsako už vartotojų pateikiamą galimai klaidinančią ir/ar klaidingą vaizdinę ar tekstinę informaciją savo ir daiktų bei paslaugų profiliuose.
5.2. Draudžiama talpinti įžeidžiančio, rasinio, lyties ar kito diskriminacinio pubūdžio turinį.
5.3. Daiktų ir paslaugų nuotraukos turi būti tikros. Nuotraukos paimtos iš interneto gali neatitikti tikrovės ir klaidinti narius, todėl aptikus tokias nuotraukas rekomenduojama pranešti ir tuo labiau tokių nuotraukų nenaudoti pačiam nariui.
5.4. Portale draudžiama kelti nuotraukas su stambiu reklaminiu tekstu.
5.5. Visa vaizdinė, tekstinė bei kita informacija, kurią vartotojas įkėlė savo noru tampa portalo nuosavybe. Vartotojas įkeldamas vaizdinę, tekstinę ar kitokią informaciją tai patvirtina. 

6. Kitos nuostatos
6.1. Atnaujinant portalą vartotojams bus pranešama apie naujas funkcijas ir kitus pakeitimus, kurie tiesiogiai susiję su vartotojų naršymo portale patogumu, funkcionalumu ar saugumu.
6.2. Portalo administracija pasilieka teisę keisti ir/ar papildyti vartotojo sutarties taisykles be vartotojų įspėjimo.


Informacija atnaujinta 2016 m. rugsėjo 26 d.