Kaip atgauti motyvaciją ir nepaskęsti rutinoje?

Ar esate atsidūrę tokioje situacijoje, kada staiga suprantate, jog tiesiog švaistote laiką? Kad minutes, kurias galėjote skirti mokymuisi, darbui, tobulėjimui ar saviugdai, praleidote scrollindami facebooke ar žaisdami kompiuterinius žaidimus? Jeigu tai primena Jus, tada neliūdėkit, Jums tereikia mažo postūmio.

Skaityti toliau

Nulūžusio medžio šaka interjerą atgaivina unikaliomis lentynomis

Senos spintos, komodos, staliukai lentynos jauku ir gražu, tačiau yra ir kita medalio pusė. Dalis tradicinių baldų jau matyta ar atsibodę. Ką daryti, jei norime turėti unikalią lentyną namuose? Pasirodo, jog tereikia iš lauko parsitempti paprastą medžio šaką.

Skaityti toliau

Pasidaryk pats: rankų darbo pramoninis interjero dekoras

Žmonių susibūrimo ir laisvalaikio praleidimui skirtų erdvių sienas puošę mediniai ratai, geldos ir kiti mūsų protėvių palikti padargai, kuriuos kaimiško stiliaus kavinių savininkai, lankytojai ar turistai buvo itin ar ne itin pamėgę, pagaliau liko tik kelių Lietuvos restoranų tinklo pasididžiavimu. Pramonės interjeras arba dar kitaip vadinamas industrinis interjero dizainas formuoja ne tik populiarumo nestokojančių kavinių ar barų naująjį standartą, bet vis dažniau sutinkamas ir namuose.

Skaityti toliau

Mėgstantiems stilingus namus sunku atsispirti dviejų moterų kūrybai

Dvi kolegės, Daiva Tankevičienė ir Jovita Ambruževičiūtė, kartu sukūrė kūrybinį ir prekybinį ženklą „Sentimènto“. Tai antikvarinių baldų ir interjero detalių parduotuvė, naujam gyvenimui prikelti baldai bei kreidos dažai.

Skaityti toliau

Šilutiškio talentas - neįtikėtinai realistiški piešiniai

Kas galėjo žinoti, jog po šaligatvio plytelėmis gali atsiverti kvapą gniaužiantys Žemės planetos vaizdai ar stulbinantys vandens krioklių peizažai? Akys jūsų neapgauna, tai realistiniai piešiniai Lietuvos ir kitų miestų gatvėse. Jų autorius šilutiškis Saulius Gudelevičius (26).

Skaityti toliau